jaune                                                                         ltpl_logo1_color

W dniu 24.05.2011 r. w Alytus odbyła się konferencja otwierająca projekt pn. „Aktywizacja społeczności sąsiedzkich poprzez rozwój infrastruktury sportowej i innych działań edukacyjnych” nr LT-PL/121, w której wzięło udział 19 osób reprezentujących Powiat Giżycki (dyrektorzy szkół, placówek oświatowych, nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy). W czasie trwania konferencji przedstawione zostały główne cele i działania projektu, skierowanego do młodzieży z powiatu giżyckiego i miasta Alytus (Litwa), osób niepełnosprawnych i w podeszłym wieku, menedżerów szkolnictwa i biznesmenów działających  w obszarze edukacji i sportu. Działania inwestycyjne obejmują budowę sali sportowej w Szkole dla młodzieży i dorosłych w Alytus oraz boiska sportowego, bieżni, skoczni w dal, rzutni kulą oraz parkingu przy Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku.

i edukacji” nr LT-PL/072, dzięki któremu wybudowana została sala sportowa przy ZSKŚiA w Giżycku.

dscf2181

dscf2184