jaune                                                                   ltpl_logo1_color

UNIA EUROPEJSKA                                                                                                Sąsiedzi w działaniu

Dnia 8 listopada 2011 r. w Alytus uroczyście otwarto budowę sali sportowej w Szkole dla młodzieży i dorosłych. Zaproszeni zostali także przedstawiciele Powiatu Giżyckiego (Starosta Mirosław Dariusz Drzażdżewski, Wicestarosta Wacław Strażewicz) oraz osoby zaangażowane w zarządzanie projektem (Kazimierz Ambroziak, Dariusz Grądzki).

Budowa sali jest ważnym wydarzeniem zarówno dla szkoły jak i administracji miasta Alytus, czego wyrazem był udział w uroczystości Mera Feliksasa Džiautasa.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było podpisanie przez przedstawicieli samorządów oraz osób realizujących projekt dokumentu upamiętniającego rozpoczęcie budowy sali.

dscf5223

dscf5231