plakat A3

Cel ogólny projektu to stworzenie w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku warunków edukacyjno technicznych niezbędnych do kształcenia zawodowego w wybranych zawodach na potrzeby przedsiębiorców funkcjonujących na regionalnym rynku pracy.

Przedmiotem projektu jest rozwój infrastruktury edukacyjnej, z której korzystają uczniowie Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku. W budynku szkoły zostanie utworzona jedna specjalistyczna pracownia do warsztatowego kształcenia w zawodach: technik agrobiznesu, technik reklamy, technik robót wykończeniowych w budownictwie. Tworzenie pracowni polega na wymianie starych mebli oraz wyposażeniu w nowoczesne środki dydaktyczne i narzędzia TIK

Planuje się zakup komputerów, monitorów, drukarek, projektora multimedialnego, monitora interaktywnego, plotera, kamery, aparatu fot. oraz narzędzi TIK (oprogramowanie do grafiki wektorowej, obróbki zdjęć i filmów, projektowania wnętrz, opracowywania receptur paszowych).